12 жовтня 2021 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбулися традиційні спортивні змагання «Нумо, хлопці», присвячені Дню захисника і захисниць України. У змаганнях взяли участь п’ять збірних команд факультетів І курсу університету та команда Технолого-економічного коледжу МНАУ.
У змаганнях з набивання футбольного м’яча переміг студент групи ЕА 1/1 Тоточенко Максим.
Усі учасники змагань були нагороджені солодкими подарунками, переможці – грамотами, а команда переможець – перехідним кубком!
Дякуємо викладачам фізичної культури Коржевському Михайлу Юрійовичу та Рябову Євгенію Івановичу за якісну підготовку наших хлопців.
Щиро вітаємо та пишаємось нашими студентами – першокурсниками і бажаємо їм нових перемог!