03.12.2021 у рамках профорієнтаційної роботи на запрошення викладача МНАУ Лимара Олександра та завідувача відділення ТЕК МНАУ Бєлової Світлани.

03.12.2021 у рамках профорієнтаційної роботи на запрошення викладача МНАУ Лимара Олександра та завідувача відділення ТЕК МНАУ Бєлової Світлани учні 9, 10 та 11 класів Краснянської ЗЗСО І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради відвідали Миколаївський національний аграрний університет та Технолого-економічний коледж.
Під час екскурсії учні ознайомились із матеріально-технічною базою, дізналися про спеціальності, умови вступу та підготовчі курси.

Дякуємо директорові Білоусовій Любові, заступнику директора з виховної роботи Руденко Вікторії і педагогу-організатору Громовій Анастасії за співпрацю.