06 червня 2022 року у Технолого – економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти випускних груп.

06 червня 2022 року у Технолого – економічному коледжі Миколаївського національного аграрного університету відбулася підсумкова атестація здобувачів вищої освіти випускних груп за освітньо – професійними програмами ” Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” та ” Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”.
Іспит випускників приймала державна екзаменаційна комісія на чолі з доктором економічних наук, професором, деканом факультету ” Менеджмент” Миколаївського національного аграрного університету та доктором сільськогосподарських наук, професором , в.о. завідувача кафедри ” Технологія виробництва продукції тваринництва” Миколаївського національного аграрного університету Тетяною Нежлукченко.
Здобувачі вищої освіти підтвердили рівень здобутих у коледжі теоретичних знань та практичних умінь, показали високий рівень підготовки з фахових дисциплін.
Із успішним складанням державного іспиту випускників привітав директор ТЕК МНАК Володимир Рибачук та заступник директора з навчальної роботи Ліна Мандрик.
Відповідальний секретар приймальної комісії Миколаївського НАУ Євгеній Баркар поінформував випускників про умови та переваги подальшого навчання в Миколаївському НАУ.