Новини Метод Робот від 2018 року.

На базі Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ відбулося засідання методичного об’єднання методистів ВНЗ І-ІІІ рівнів акредитації Миколаївської області. Учасники заходу ознайомилися з матеріальною базою.

На пленарному засіданні гостей привітали ректор Миколаївського НАУ Шебанін В.С., директор Технолого-економічного коледжу Рибачук В.П., голова методичного об’єднання Підгрушна В.Г., після чого були розглянуті питання щодо використання інноваційних методів навчання в освітньому процесі ВНЗ І-ІІІ ступенів акредитації. Свої доповіді, укладені на основі досвіду роботи циклових комісій коледжу, представили Бернацька Г.С., завідувач навчально-методичного кабінету, голова циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, Марценюк А.В., голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, Стільник В.В., завідувач відділенням, голова циклової комісії обліково-економічних дисциплін, Деркач А.В., завідувач з навчально-виробничої практики.

Після доповідей відбулося обговорення та обмін досвідом.