04.07.2023 року викладачі циклової комісії обліково-економічних дисциплін ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» взяли участь у конференції «Агріналітика – екосистемна онлайн-платформа для українських агро МСП».
Під час конференції слухачі ознайомились з проєктом «Агріналітика», особливостями використання продукту “АGRI: бухгалтерія” та дізналися про роботу “АGRI: бізнес-плану” як практичного інструменту для доступу до різних видів фінансування!

Висловлюємо вдячність організаторам заходу та кафедрі «Обліку і оподаткування» Миколаївського національного аграрного університету за проведену зустріч та співпрацю!!!