• gallery

З 13 по 19 вересня поточного року в онлайн-режимі Відокремлений структурний підрозділ «Технолого-економічний фаховий коледж МАНУ» активно долучився до проведення круглих столів-презентацій, організованих Науково-методичним центром ВФПО, з метою промоції кращого педагогічного досвіду, поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння розвитку творчого потенціалу, самореалізації та підвищенню професійної майстерності педагогічних працівників. Спікерами були призери Всеукраїнського конкурсу «Педагогічний ОСКАР – 2023», такі як: Тетяна ЛІСОВЕНКО з роботою «Медсестринство в акушерстві. Інтерактивний навчально-методичний посібник». У номінації: «Електронний навчально-методичний посібник з дисципліни»: Олег ОЛІЙНИК – «Гідропривод. Електронний навчально-методичний посібник з дисципліни». З навчачального практикуму були представлені найкращі роботи: Лариси КОВАЛЬЧУК та Олеся ВЕЧІРКО «Дендрологія. Електронний практикум». В Інтерактивних робочих зошитах найкращою роботою визнано Наталі КОСЕНЧУК «Агрохімія. Інтерактивний робочий зошит для лабораторних та практичних робіт». З контролю результатів навчання здобувачів освіти були відзначені найкращі роботи Сергія ШИНКАРЕНКА, Ірини ЛИТВИНЕНКО, Сергія ОТИСЬКА – Інтернет-ресурс для визначення рівня залишкових знань студентів за спеціальностями «Ветеринарна медицина» та «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва». У розділі Поза аудиторна (гурткова, дослідна) робота здобувачів освіти була представлена робота Світлани ЛЕВЧЕНКО ‒ «Освітній вебсайт студентського наукового товариства». Дякуємо організаторам Тетяні ОЛЬХОВИЧ та Людмилі ТИСЕВИЧ та спікерам заходу за можливість отримання кращого педагогічного досвіду на теренах освітнього простору!