Здобувачі ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» на зустрічі з директором компанії «Фін Агро Консалтинг».

09 листопада 2023 за сприяння навчального відділу МНАУ здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» стали учасниками презентації програм практики та стажування здобувачів за кордоном. Під керівництвом завідувачки навчально-виробничої практики Марини КАРЕБИ, майстрів виробничого навчання: Дмитра КОРЖА, Сергія ПОЛЯНСЬКОГО здобувачі фахової передвищої освіти: Софія МАКОВСЬКА, Богдана МЕЛЬНЕЧУК, Валерія ЧЕРНИШОВА, Артем ГЛАДКОВСЬКИЙ та Сергій ЧУХЛІБ зустрілися з директором компанії «Фін Агро Консалтинг» Андрієм БОЙЧУКОМ, який презентував програми практики та стажування для здобувачів в Німеччині та Бельгії, поспілкувався з учасниками заходу та дав відповіді на поставлені питання.

Адміністрація та здобувачі освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» вдячні за запрошення та надану можливість отримання практичних навичок за кордоном.