• gallery

Гостьова лекція для здобувачів групи Аі 3/1 на тему “Сівалки точного висіву”

20 листопада 2023 року під час лекції з Основ агрономії здобувачі групи Аі 3/1 та викладач циклової комісії агрономічних дисциплін Тетяна Манушкіна взяли участь у гостьовій лекції менеджера ТОВ ADAMA Україна Дмитра Бєлого на тему “Сівалки точного висіву”.
Лектор пояснив здобувачам механізм дії сівалок точного висіву, особливості налаштування норми висіву та норми внесення добрив із використанням системи Multi-control, показав новітні оприскувачі, їх будову та переваги, застосування систем GPS для диференційованого посіву, внесення добрив і засобів захисту рослин.
Дякуємо декану факультету агротехнологій Миколаївського національного аграрного університету Антоніні Вікторівні Дробітько за запрошення на лекцію, можливість отримати нові знання від стейкхолдера.