Онлайн зустріч щодо профорієнтації з учнями Миколаївської гімназії №7.

16.02.2024 року у ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету” відбулась зустріч онлайн щодо профорієнтації з учнями Миколаївської гімназії №7 Миколаївської міської ради Миколаївської області. Організатором зустрічі стала викладач коледжу Коновалова Тетяна Вікторівна. На зустрічі виступили заступник директора з навчальної роботи Мандрик Ліна Петрівна та заступник директора з виховної роботи Сідлецька Людмила Леонідівна які надали учням та класним керівникам вичерпну інформацію стосовно спеціальностей, умов прийому, навчання та підготовчих курсів. Учні гімназії із цікавістю слухали інформацію виступаючих та проявили ініціативу щодо участі у заході День відкритих дверей. Сподіваємось на подальшу тісну співпрацю та на те, що багато учнів стануть нашими майбутніми здобувачами фахової передвищої освіти.