Зустріч з учнями Миколаївської гімназії №64.

15.02.2024 року у рамках профорієнтаційної роботи на запрошення викладача І.А.Гордієць учні 9-А та 9-Б класів Миколаївської гімназії 64 відвідали з екскурсією Миколаївський національний аграрний університет та ВСП “Технолого- економічний фаховий коледж МНАУ”.
Зустрілися з директором коледжу В.П.Рибачуком, який розповів про особливості та переваги навчання у закладі. Заступник директора з НР Л.П.Мандрик ознайомила зі спеціальностями та порядком вступу до коледжу, а заступник директора з ВР Сідлецька Л.Л. розповіла про роботу
творчих колективів та секцій. А ще учні ознайомились із матеріальною базою коледжу, скуштували випічку у студентському буфеті.
Дякуємо за співпрацю директорові гімназії Павлюк А.М., заступникку директора з ВР Рябошапко Н. О., учителю Давидовій Т.Ю., класним керівникам Єпіфановій К.Є. та Шаховій О.М.
Учнів запрошуємо продовжити навчання у нашому коледжі.