• gallery

27 лютого 2024 р викладачем товарознавчо-комерційних дисциплін Оленою ПОТАПОВОЮ для здобувачів фахової передвищої освіти групи П3/1  спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” було проведено виїзне практичне заняття-екскурсія з дисципліни “Комерційне товарознавство” на тему “Молоко та молочні товари” в роздрібній торговельній мережі супермаркетів «АТБ».

Не дивлячись на буремні події в нашій країні, у ВСП «Миколаївський технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» продовжується освітній процес. Для підготовки висококваліфікованих фахівців для спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”, окрім набуття теоретичних знань, особливе значення має отримання практичних навичок. Успішний досвід нашого коледжу засвідчив дієвість використання у цьому процесі освітньої технології навчальних екскурсій до місцевих торгівельних підприємств.

Практичне навчання передбачає створення умов для наближення змісту навчальних дисциплін до реального життя, спостереження та дослідження студентами процесів життєдіяльності суспільства, формування в них життєво необхідних компетенцій, посилення практичної  спрямованості навчального процесу. Виїзні практичні заняття – це проведення навчального заняття в умовах виробництва,  з метою спостереження і вивчення студентами різних об’єктів, явищ дійсності, процесів, пов’язаних з їх майбутньою спеціальністю.

Студенти проаналізували товарні групи та вивчили торгові марки молока та молочних продуктів, їх класифікацію та асортимент, а також дослідили маркування зразків продовольчих товарів.

Щиро дякуємо адміністрації, колективу, ТОВ «АТБ» за співпрацю та підтримку майбутніх фахівців!