Профорієнтаційна робота на часі

З метою проведення профорієнтаційної роботи 6 березня 2024 року
відбулася онлайн-зустріч з учнями Казанківської гімназії №4 Казанківської селищної ради Миколаївської області, організатором якої був майстер виробничого навчання Дмитро Корж.
Заступник директора з навчальної роботи ВСП «ТЕФК МНАУ» Ліна МАНДРИК презентувала навчальний заклад та ознайомила з умовами вступу до коледжу у 2024 році та озброїла відомостями щодо роботи підготовчих курсів. Заступник директора з виховної роботи ВСП «ТЕФК МНАУ» Людмила СІДЛЕЦЬКА висвітлила можливості реалізації здібностей кожного студента завдяки роботі різноманітних творчих студій, спортивних секцій та перспектив продовження навчання у Миколаївському національному аграрному університеті. Під час зустрічі випускники були ознайомлені зі спектром спеціальностей, які є найбільш затребуваними на ринку праці нашого регіону і країни.
Вдячні за співпрацю класному керівнику 9-го класу Казанківської гімназії №4, Аллі Готрі.