Семінар методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області

15 травня 2024 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету» відбувся семінар методичного об’єднання викладачів обліково-економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Миколаївської області на тему «Інноваційні методи навчання в умовах військового стану».
Учасників семінару привітав директор коледжу Володимир Рибачук, який поділився досвідом ефективного управління коледжем в умовах військового стану. Досвідом роботи циклової комісії облікових – фінансових дисциплін ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ» з учасниками семінару поділилася Олена КИРИЧУК – голова циклової комісії обліково-фінансових дисциплін ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ», виступивши з темами «Формування професійних компетентностей шляхом використання змішаної форми навчання в умовах військового стану» та «Академічна мобільність викладачів ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського НАУ» в умовах війни — місія здійсненна».
Про використання інноваційних технологій при вивченні облікових дисциплін в умовах військового стану в коледжі розповіла Тетяна МАРКОВСЬКА – викладач обліково-фінансових дисциплін.
На закінчення учасники семінару підвели підсумки та обмінялися досвідом з зазначених питань.
Дякуємо всім учасникам семінару за плідну співпрацю!