• gallery

Національний Фестиваль “Код Нації”

Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП “Технолого – економічний фаховий коледж МНАУ” в рамках Національного Фестивалю “Код Нації” долучились до тестування на знання Конституції України, присв’ячене 28-й річниці прийняття Конституції Держави.
Здобувачі освіти мали чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання, щодо фундаментальних принципів нашої Держави. Барановська Влада гр. Г 1/1, Звєкова Вікторія гр.М1/2, Ганошенко Віталіна гр. П 1/1, отримали сертифікати з рівнем магістра Конституційного права, Осіпов Максим гр.М1/1, Добровольська Єлизавета гр.Г1/1, Голосний Віталій гр.Г1/1, знають Конституцію України на рівні студента юридичного факультету, Мазур Софія гр.Г1/1 отримала рівень юного знавця Конституції.