Засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області

14 квітня на базі ТЕК МНАУ відбулося  засідання методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Миколаївської області. Привітав учасників методичного об’єднання перший проректор МНАУ – к.т.н., професор, академік УАЕК, заслужений працівник народної освіти України Бабенко Дмитро Володимирович. Презентував Технолого-економічний коледж Миколаївського НАУ – директор коледжу – Рибачук Володимир Петрович. З доповіддю на тему «Інноваційні інформаційно-комунікаційні технології навчання» виступила заступник директора з навчальної роботи ТЕК МНАУ– Мандрик Ліна Петрівна.

Про можливості електронного навчального курсу з дисципліни «Українська  література» доповіла викладач ТЕК МНАУ – Марценюк Алла Валеріївна, з дисципліни «Біологія» доповіла викладач ТЕК МНАУ – Ліхолєтова Юлія Володимирівна. Протягом роботи методичного об’єднання у коледжі були проведені відкриті заняття з навчальної дисципліни «Гроші та кредит» на тему «Міжнародні валютно-кредитні установи та форми їх співробітництва з Україною» з використання хмарних технологій викладач ТЕК МНАУ –  Чорномиз Ірина Сергіївна; з навчальної дисципліни «Технологія виробництва продукції рослинництва» на тему «Доцільність вирощування хлібів ІІ групи в умовах південного степу України» з використанням мобільної системи підтримки навчання Moodle  викладач ТЕК МНАУ –  Чепак Олена Іванівна.

horovyy-kolektyv-kalyna-02