Здобувачі вищої освіти першого курсу Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ спеціальностей «Менеджмент», «Агроінженерія» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з викладачем історичних дисциплін Крамарчук Н.А. відвідали «Музей підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.». Метою відвідування стало удосконалення знань з теми «Розвиток підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки війни». Для студентів інших спеціальностей були проведені музейні уроки – відеопокази з історії німецько-радянської війни на базі коледжу.

10 квітня 2017 року здобувачі вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ були присутні на зустрічі з колишніми в’язнями концентраційних таборів, яка відбулася в «Музеї підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 р.».

horovyy-kolektyv-kalyna-02