1 вересня

1 вересня 2017 року в Технолого – економічному коледжі МНАУ відбулася урочиста подія – посвята 223 осіб у здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

Було проведено першу святкову лекцію на якій адміністрація коледжу звернулась зі словами привітання до першокурсників, викладачів, батьків.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

Викладачі коледжу і студентський актив під час лекції «Україна – європейська держава» наголосила на тому, що здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ виявляють вже сьогодні активну громадянську позицію, впроваджують у життя європейські цінності. Представники студентського самоврядування переконали першокурсників, що навчаючись в нашому коледжі вони матимуть можливість не лише здобути професію, а й розкрити і розвинути усі свої таланти.