Засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із спеціальностей 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування»

З 2 по 3 листопада 2017 року на базі Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету відбулося засідання навчально-методичної комісії аграрних технікумів і коледжів із спеціальностей 051 «Економіка» та галузі знань 07 «Управління та адміністрування».

Члени комісії взяли активну учать в обговорення актуальних питань освітнього  процесу в аграрних коледжах та технікумах, відвідали заняття з навчальних дисциплін «Гроші та кредит» і «Банківські операції»,  познайомилися з історією та історичними  пам’ятками міста Миколаєва та відвідали кращі підприємства Миколаївської області.

Гості високо оцінили професіоналізм колективу та організацію проведення засідання.