Виїзне практичне заняття з дисципліни «Гроші та кредит» на тему «Комерційні банки» на базі Миколаївського РУ КБ ПриватБанк

У рамках проведення тижня обліково-економічних дисциплін зі  здобувачами вищої освіти Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного агарного університету групи Б 3/1 було проведено виїзне практичне заняття з дисципліни «Гроші та кредит» на тему «Комерційні банки» на базі Миколаївського РУ КБ ПриватБанк.

Керівник відділення Калнауз Д.В. детальніше ознайомив студентів про роботу к ожного підрозділу одного із найбільших комерційних банків на ринку банківських послуг та надав інформацію про актуальні вакансії та кар’єрні можливості для майбутніх фахівців і переваги дистанційного навчання «Онлайн-практика». Крім того, здобувачі вищої освіти мали можливість оцінити роботу менеджерів банку, які працюють з фізичними особами.

За результатами виїзного практичного заняття студенти написали звіти-есе, в яких описали свої враження від відвідування банку.