Профорієнтаційна робота

05 лютого 2018 року кафедра зоогігієни та ветеринарії і викладач технологічних дисциплін Технолого-економічного коледжу з метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11-х класів щодо вступу до Миколаївського національного аграрного університету та ТЕК МНАУ відвідали Дорошівську, Білоусівську, Щербанівську ЗОШ Вознесенського району. Науково-педагогічних працівників університету привітно зустріли керівництво, вчителі та учні.
Викладачі провели з учнями цікаву бесіду, розповіли про освітнє спрямування, структуру, наукову та виховну роботу, переваги та перспективи навчання у Миколаївському НАУ, можливості проходження виробничої практики за кордоном, навчання на двох військових кафедрах, реалізації творчого потенціалу молоді, що проводить набір на підготовчі курси.