Вибори студентського президента Технолого-економічного коледжу МНАУ

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», що передбачає обов’язкове функціонування у вищих навчальних закладах студентського самоврядування.

16 квітня 2018 року в Технолого-економічному коледжі МНАУ відбулися вибори студентського президента.

На посаду студентського президента Технолого-економічного коледжу МНАУ свої кандидатури висунули здобувачі вищої освіти Грезент Валентина та Шарата Марія.

Кожен кандидат розробив свою передвиборчу кампанію, чітко визначаючи  пріоритети роботи на посаді та враховуючи потреби студентства. Студентська молодь поставилася до виборів добросовісно та вимогливо, віддавши свій голос за найбільш достойного кандидата.

Студентським президентом обрано здобувача вищої освіти групи П 2/1 спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шарату Марію.

Вітаємо переможницю! Бажаємо успішної та злагодженої роботи!