Вітаємо мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів

7 травня студентська молодь Миколаївського національного аграрного університету та представники ради студентського самоврядування Технолого-економічного коледжу МНАУ завітали до своїх давніх найкращих друзів – мешканців Міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.

Молодь привітала своїх підопічних зі святом миру, весни та свободи, даруючи вірші, пісні та смаколики.

Студентська молодь Миколаївського національного аграрного університету – це небайдужі люди, які завзято займаються волонтерською діяльністю. Яскравий приклад доброзичливості та поваги продемонстрував здобувач вищої освіти Технолого-економічного коледжу Дмитро Керусенко, який від себе особисто подарував мешканцям притулку набори постільної білизни.

Бажаємо усім миру, добра та любові!