Уже третій рік поспіль у Миколаєві традиційно відзначається День Європи. Цього дня відбувається «європейська хода» вулицею Соборною. У цьогорічній ході було представлено 28 країн європейського простору.

Технолого-економічний коледж МНАУ взяв активну участь у святкуванні, презентуючи країну Данію за загальною темою «Легенди і казки Старого Світу».
Після «європейської» ходи відбувся святковий концерт, у якому кожна команда представила візитівку своєї країни. Данія – казкова країна, тому студенти коледжу запросили всіх у світ казок Г.Андерсена.

Також усі охочі мали можливість сфотографуватись біля фотозони країни Данія. Справжньою прикрасою фотозони ТЕК МНАУ та об’єктом для фото став велосипед, який задекорував студент ТЕК МНАУ Керусенко Дмитро.

Дякуємо студентам, батькам, колективу коледжу, які брали участь у підготовці і проведенні свята, а також студії «Лето», яка надала спонсорську допомогу для оформлення фотозони.