День Європи

Уже третій рік поспіль у Миколаєві традиційно відзначається День Європи. Цього дня відбувається «європейська хода» вулицею Соборною. У цьогорічній ході було представлено 28 країн європейського простору.
[nggallery id=83]
Технолого-економічний коледж МНАУ взяв активну участь у святкуванні, презентуючи країну Данію за загальною темою «Легенди і казки Старого Світу».
Після «європейської ходи» відбувся святковий концерт, у якому кожна команда представила візитівку своєї країни. Данія – казкова країна, тому студенти коледжу запросили всіх у світ казок Г.Андерсена.
[nggallery id=84]
Також усі охочі мали можливість сфотографуватись біля фотозони країни Данія. Справжньою прикрасою фотозони ТЕК МНАУ та об’єктом для фото став велосипед, який задекорував студент ТЕК МНАУ Керусенко Дмитро.
[nggallery id=85]
Дякуємо студентам, батькам, колективу коледжу, які брали участь у підготовці і проведенні свята, а також студії «Лето», яка надала спонсорську допомогу для оформлення фотозони.