Участь у роботі Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

31.10.18 року голова циклової комісії, викладач Миколаївського національного аграрного університету та  Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ, Садовий Олексій Степанович взяв участь у роботі Всеукраїнського методичного об’єднання викладачів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»  з теми «Модернізація змістового компоненту освітньо-професійних програм спеціальності 141 «Електроенергетика, електромеханіка та електромеханіка в контексті формування компетенцій сучасного фахівця» у місті Вінниця.

Під час роботи об’єднання було обрано голову – к.т.н. Гуцаленко О.В., Садового О.С. обрали головою проблемної групи з теми «Електротехніки та електромеханіки» та членом організаційного комітету для проведення Всеукраїнського конкурсу.