IX Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка!

08 грудня 2018 року кафедрою теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти організовано й проведено ІІІ (обласний) етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурс відбувся в приміщенні Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

У змаганні юних знавців і шанувальників рідного слова взяли участь 206 учнів і студентів навчальних закладів Миколаївщини. Студент Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету групи ФП 1\1 Кальчев Сергій посів ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка!