Екскурсія в «Сирне королівство»

12 грудня 2018 року студенти 4-го курсу Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ спеціальності «Організація виробництва» та 3-го курсу спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”  відвідали магазин «Сирне королівство», щоб ознайомитися з різними сортами продукту в поєднанні з соусами і конфітюрами.       Під час дегустації продавець-консультант поділився фактами про виготування і правильне зберіганні сирів. Студенти продегустували сім видів сиру, з яких  були сири з коров’ячого та козячого молока з добавками пажитніка та базиліка.  На дегустації були такі сири як Брі (з білою пліснявою), сир Фурм Д”Амбер (з голубою пліснявою). Також  студентам запропонували соуси, які у поєднанні з сиром підкреслюють смак кожного сорту.  В магазині  студенти мали можливість переглянути різни види ножів для нарізання сиру, посуд для фондю та інші товари країн Європи.