Підбиття підсумків роботи у І семестрі групи  Р1/1 ТЕК МНАУ

Підбиття підсумків роботи у І семестрі групи  Р1/1 ТЕК МНАУ пройшло в теплій і святковій атмосфері.

За результатами навчальної,  громадської, спортивно-масової роботи були відзначені здобувачі вищої освіти групи Р1/1:  Дем’яненко Надія, Жданова Анастасія, Швидкий Артем, Семенова Ірина. Їх привітав директор коледжу Рибачук В.П. і вручив грамоти.

Куратор групи Красюк Віра Вікторівна разом з активом групи підготували та провели кураторську годину «Найцікавіші моменти студентського життя 2018року».

Кожен присутній на заході ще раз мав можливість згадати найцікавіші епізоди студентського життя, адже вступаючи до нового року, кожному з нас варто озирнутися назад, оцінити, як ми поводилися минулого року,  що доброго та приємного встигли зробити, які спогади беремо із собою до року наступного.