З 23 по 25 квітня в м. Біла Церква на базі Білоцерківського ТЕК відбулися Всеукраїнські спортивні ігри серед студентів аграрних технікумів та коледжів з баскетболу. Серед семи навчальних закладів команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського НАУ посіла І місце. Команду представляли здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ Лук’ян Богдан  – група П 2/1, Гуржій Євгеній – група Р 3/1, Вигнаний Віталій – група Р 3/1, Прімак Богдан –  група А 1/1, Васильчук Максим – група М 3/1, Яньшин Артем – група М 3/1, Котляр Денис – група Р 1/1.

До змагань команду підготував викладач фізичного виховання, тренер команди  Рябов Є.І.

Вітаємо переможців!