Фінальна гра КВН на Кубок ректора

23 квітня 2019 року у Миколаївському національному аграрному університеті  відбулася фінальна гра КВН, в якій за Кубок ректора змагалися команди від кожного факультету та Технолого-економічного коледжу.

Кожна команда одержала тему полотна – одну із країн, яку представила максимально позитивно, інтелектуально та з гумором.  Команді Технолого-економічного коледжу «Стипендія» шляхом  жеребкування дісталося завдання – презентувати країну «США».  З-поміж шести команд-учасників, команда «Стипендія» ТЕК МНАУ , яку представляли Синельников Вадим – група Б 3/1,  Синельникова Вікторія – група Б 2/1, Свінтак Олег – група Е 2/1, Кравець Віктор –  група Е 2/1, Томашевький Віталій –  група Р 1/1,  посіла  IV місце.

Вітаємо команду  «Стипендія»  та бажаємо подальших успіхів і творчого розвитку.