Презентація талантів здобувачів вищої освіти І курсу

Щороку у Миколаївському національному аграрному університеті проходить цікавий захід «Презентація талантів здобувачів вищої освіти І курсу». На цей день із нетерпінням чекають усі студенти та науково-педагогічні працівники, адже студенти-першокурсники усіх спеціальностей університету та Технолого-економічного коледжу презентують свої творчі здібності та таланти.

За доброю традицією, 24 жовтня святкова актова зала університету зібрала всіх охочих поринути у світ студентської творчості. Було представлено виступи у різних жанрах – хореографія Голосна Олеся Т1/1, Дяченко Анастасія Б 1/1, Стоянова Владислава МЕ 1/1, Воронцова Даніелла МЕ1/1Ґ; гра на музичних інструментах Нинич Віталій; народний хоровий колектив «Калина» Патрашку Антон Р 1/1, Казаков Андрій Р 1/1, Мігаль Яна Б1/1, Пономарьова Тамара Б 1/1, Передрій Вікторія ФП 1/1; народна студія театр «Маска» Маєва Єлизавета ФП 1/1, Загинайченко Вікторія ФП 1/1, Казаков Андрій Р 1/1, Патрашку Антон Р1/1.

Глядачі мали змогу насолодитися чарівним співом, запальними танцями, музичними номерами. Жоден талант не залишився непоміченим.

Захід ще раз підтвердив, що у  Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ  навчається творча, креативна, енергійна молодь, яка має за мету не лише здобути освіту, а й реалізувати себе як всебічно розвинену особистість. Миколаївський НАУ створює для цього всі умови.