Комплексний екзамен за фахом зі спеціальності 073 «Менеджмент»

30.01.2020 р. у Технолого-економічному коледжі Миколаївського НАУ відбувся комплексний екзамен за фахом зі спеціальності 073 «Менеджмент». Екзаменаційна комісія у складі голови д.е.н., проф. Шебаніної О.В., декана факультету менеджменту Миколаївського національного аграрного університету, та членів – заступника директора з НР Мандрик Л.П. та голови циклової комісії обліково-економічних дисциплін Чорномиз І.С., відмітила, що здобувачі вищої освіти продемонстрували як теоретичні, так і практичні знання з організації виробництва, економіки підприємства, економічного аналізу, менеджменту, маркетингу, комерційного та трудового права.

Адміністрація коледжу вітає з успішним проходженням державної атестації та дякує педагогічному колективу за якісну підготовку фахівців!