темы WordPress скачать; блог программистов; русский WordPress на wp-docs.ru.

Профорієнтаційна робота

03 листопада 2016 року викладачі кафедри зоогігієни та ветеринарії та Технолого-економічного коледжу з метою проведення профорієнтаційної роботи серед учнів 9-11-х класів щодо вступу до Миколаївського національного аграрного університету та ТЕК МНАУ відвідали Білоусівську, Бузьку, Дорошівську, Мартинівську, Прибужанівську, Яструбинівську ЗОШ Вознесенського району. Науково-педагогічних працівників університету привітно зустріли керівництво, вчителі та учні шкіл.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

Викладачі представили інформацію структури університету, розповіли про освітнє спрямування, наукову та виховну роботу, переваги та перспективи навчання у Миколаївському НАУ, можливості проходження виробничої практики за кордоном, навчання на двох військових кафедрах, реалізації творчого потенціалу молоді.

horovyy-kolektyv-kalyna-02

Майбутні випускники, вчителі, батьки були запрошені на екскурсію до Миколаївського НАУ, де молодь на власні очі зможе переконатися, що за рахунок якісної матеріально-технічної бази, навчально-методичного забезпечення освітнього процесу та практичної підготовки здобувачів вищої освіти Миколаївський національний аграрний університет дає не просто диплом, а якісні практичні знання, які відкривають їм багато нових можливостей щодо професійного росту.

Учнів 9-х класів повідомили про те, що Технолого-економічний коледж МНАУ проводить набір на підготовчі курси, розпочинаються з листопада 2016 р.

horovyy-kolektyv-kalyna-02
horovyy-kolektyv-kalyna-02

Щиро дякуємо дирекції шкіл Вознесенського району за співпрацю!!!!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.

Сайт на WordPress, ужас. Перевести PHP строку в число.