Back

Привітання директора коледжу Відокремленого структурного підрозділу Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету

Шановні друзі, нинішні та майбутні студенти, батьки, колеги!

Щиро вітаю Вас на сайті Відокремленого структурного підрозділу “Технолого-економічний фаховий коледж Миколаївського національного аграрного університету.”

Технолого-економічного фахового коледжу розпочав свою роботу у 2011 році на базі Миколаївського державного аграрного університету і є відокремленим структурним підрозділом університету. Висококваліфіковані науково-педагогічні працівники університету, сучасні методи навчання, комп’ютерне оснащення, зручні і обладнані усім необхідним аудиторії, лабораторії, навчально-виробничі майстерні, регіональний навчально-науково-виробничий комплекс, гуртожиток, їдальні, бібліотеки з читальними залами, видавничий відділ, спортивні зали, культурно-мистецький центр «Експромт» – усе це забезпечує якісну, повноцінну теоретичну та практичну підготовку фахівців, що мають попит на ринку праці.

Навчання у коледжі здійснюється за рахунок коштів бюджету держави, фізичних та юридичних осіб за інтегрованими навчальними планами, що дає можливість студентам, після закінчення коледжу, вступити за результатами співбесіди на ІІІ курс Миколаївського національного аграрного університету.

На нашому сайті ви можете дізнатися, за якими спеціальностями коледж готує фахівців, чим живе навчальний заклад сьогодні, ознайомитись з умовами прийому у 2020 році.

Коледж запрошує талановитих, ініціативних випускників, які бажають мати міцні знання, бути конкурентоспроможними фахівцями, мати престижну роботу та успішне майбутнє, стати членами нашої великої дружньої родини.

З повагою,
Рибачук  Володимир Петрович, кандидат економічних наук, директор Відокремленого структурного підрозділу Технолого-економічного фахового коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »