Back
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery
  • gallery

Зимовий бал «Музика зими».

З метою вдосконалення етикетних навичок, розвитку танцювальної майстерності, залучення до повноцінного змістовного дозвілля здобувачів освіти 12 грудня 2023 року за ініціативи ради студентського самоврядування ВСП ” Технолого – економічний фоховий коледж МНАУ” відбувся довгоочікуваний зимовий бал ” Музика зими”.
Учасниками феєричного заходу стали
здобувачі фахової передвищої освіти коледжу, які презентували власну танцювальну майстерність, зокрема у його величності – вальсі та королі танців – менуеті.
Засобами хореографічної постанови здобувачі освіти створили справжню феєрію.
Опановувати непросте
мистецтво танцю 22 парам-учасникам допомогла здобувачка фахової передвищої освіти 2 курсу спеціальності ” Підприємництво та торгівля”, голова ради студентського самоврядування коледжу, Єлизавета ДУБІНКА- учасниця зразкового хореографічного ансамблю “Ренесанс”.
З вітальним словом до присутніх звернулися директор коледжу Володимир РИБАЧУК та заступниця директора з виховної роботи Людмила СІДЛЕЦЬКА. Адміністрація коледжу наголосила, що необхідно цінувати такі вечори у колі студентської родини та висловили сподівання, що студентські бали поповнять скарбницю кращих традицій закладу. Фіналом балу стало вручення солодких подарунків від первинної профспілкової організації студентів Миколаївського НАУ.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »