На хвилі профорієнтаційної роботи

З метою проведення профорієнтаційної роботи 13 березня 2024 року відбулася онлайн-зустріч з учнями Миколаївської гімназії №54, організатором якої стала викладач товарознавчо-комерційних дисциплін ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ” Олена ПОТАПОВА.
Заступник директора з навчальної роботи Ліна МАНДРИК презентувала заклад фахової передвищої освіти та ознайомила з умовами вступу до коледжу у 2024 році, надала інформацію про роботу підготовчих курсів, про можливості реалізації здібностей кожного здобувача освіти, про перспективи продовження навчання у Миколаївському національному аграрному університеті. Учасники зустрічі ознайомилися з різноманіттям десяти спеціальностей, за якими коледж здійснює підготовку кваліфікованих, конкурентоспроможними на ринку праці фахівців.
Вдячні за співпрацю та організацію профорієнтаційного заходу заступнику директора з навчально-виховної роботи Яні ТАРАСЕНКО, керівникам 9-х класів Наталії ПРАСОЛ та Анні ПЕТРИК.