Back

Зустріч з офіцером групи спеціальної психологічної підготовки Десантно-штурмових військ

Культура здоров’я – невід’ємна частина загальної культури людства. Багато хто це розуміє, але не багатьом вдається втілити це розуміння в дійсність. Таким чином, культуру здоров’я для здобувачів фахової передвищої освіти ми розглядаємо як найвищу умову їхньої найбільш повної самореалізації, активного життя, їхнього щастя.
13 березня 2024 року з ініціативи проректорки з виховної роботи Миколаївського НАУ Наталії Шарати здобувачі фахової передвищої освіти ВСП “Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ” стали учасниками освітньо-виховного семінару “Здоровий спосіб життя як невід’ємна частина культури особистості”.
З мотиваційною лекцією перед здобувачами фахової передвищої освіти виступив – офіцер групи спеціальної психологічної підготовки Десантно-штурмових військ Євгеній КУЗЬМЕНКО. Він зазначив про необхідність формування теоретичних та практичних навичок здорового способу життя у молоді та формування творчої особистості, здатної до саморозвитку та самоосвіти.
Здоров’я — це стан фізичного, духовного та соціального благополуччя людини. Щоб бути здоровим та успішним, потрібно розвивати у собі усі види навичок здорового способу життя.
Щиро дякуємо спікеру за цікаву інформацію!

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »