• gallery

Ігри Заводів 7.0 – твій освітньо-кар’єрний метч

Здобувачі фахової передвищої освіти ВСП «Технолого-економічний фаховий коледж МНАУ»  спеціальності 204 «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»:  Лук’янчук  Інна, Тетерина Інна, Субота Жанна, Єнтіс Анна, Андрушкевич Софія, Степанова Анастасія, Лі Аліна, Вержбицька  Анна, Біла Ярослава –  взяли участь у серії вебінарів «Ігри Заводів 7.0», у ході яких  провідні експерти з різних галузей виробництва ділилися внутрішніми процесами у сфері FMCG та харчової промисловості. Здобувачі освіти не тільки з користю проявили здобуті профільні знання, а й  прийняли виклик і спробували розв’язати кейси від українських виробництв ВАТ Україна, МХП, Хлібпром, Kernel та Metinvest.

Найсильніші учасники ігор отримали іменні сертифікати, а коледж – подяку організаторів ігор – команди UGEN.