Захист курсових проектів у спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»

11 грудня 2018 р. відбувся захист курсових проектів у спеціальності 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», група Е 4/1 з дисципліни «Машини та обладнання для переробки сільськогосподарської продукції». Керівник – Доценко Наталія Андріївна. Студенти старанно віднеслись до поставленої задачі: були представлено розрахункові схеми, характеристики необхідних параметрів та пояснювальні записки до курсових проектів виконаної роботи. Показано достатній та високий рівень підготовки. За результатами захисту проектів всі студенти отримали позитивні оцінки.