Міська весняна легкоатлетична естафета «Весняні ластівки » серед ВНЗ типу коледж.

25 квітня 2019 року на міському стадіоні команда Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету взяла участь в Міській весняній легкоатлетичній естафеті «Весняні ластівки » серед ВНЗ типу коледж  і посіла І місце. Команду представляли здобувачі вищої освіти ТЕК МНАУ Ценько Марія – група Б 2/1, Неделіковська Катерина –  група О 4/1, Федюк Віктор – група Р 3/1, Вакараш Олександр – група А 2/1, Крутіков Владислав – група А 2/1, Борсукова Вікторія – група Р 3/1, Дзюба Ніка – П 3/1, Петрущенко Олексій – МЕ 1/1, Долина Дмитро – група Т 2/1.

До змагань команду підготував керівник фізичного виховання ТЕК МНАУ  Коржевський М.Ю.

Вітаємо переможців!