Back

Викладацький склад циклової комісії

До складу циклової комісії входять як досвідчені викладачі так і перспективна молодь:

Навчальні дисципліни

Основним предметом вивчення курсу «Зарубіжна література» є найкращі твори світового письменства в українських перекладах.Завдання вивчення зарубіжної літератури: виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, високим естетичним смаком і стійким інтересом до художньої літератури; формування цілісних уявлень про закономірності перебігу літературного процесу, основні літературні епохи, напрями, течії, роди, жанри й стилі в контексті вітчизняної та світової історії та культури. 

Дисципліна «Іноземна мова»- важлива складова частина підготовки фахівців аграрного профілю в умовах постійного   розширення міжнародних зв’язків України. Мотивацією для вивчення іноземної мови служить професійна потреба здобувача  фахової передвищої та вищої освіти стати висококваліфікованим фахівцем з умінням спілкуватися іноземною мовою та здобути інформацію з новітньої іноземної літератури  за фахом. Однією з особливостей дисципліни є її професійно-орієнтований характер. 

Дисципліна «Іноземна мова за професійним спрямуванням» –    важлива складова частина підготовки фахівців аграрного профілю в умовах постійного   розширення міжнародних зв’язків України. Мотивацією для вивчення іноземної мови служить професійна потреба здобувача  фахової передвищої та вищої освіти стати висококваліфікованим фахівцем з умінням спілкуватися іноземною мовою та здобути інформацію з новітньої іноземної літератури  за фахом. Однією з особливостей дисципліни є її професійно-орієнтований характер. 

Вивчення української мови спрямоване на підвищення рівня грамотності здобувачів освіти, удосконалення їхньої культури мовлення в цілому, формування мовних і мовленнєвих компетентностей. Предметом вивчення є мовна та мовленнєва змістові лінії. Мовна змістова лінія передбачає вивчення та засвоєння питань теорії мови (лексикологія, орфоепія, орфографія, морфологія, граматика, синтаксис, пунктуація, стилістика), що є базовими для формування навичок нормативного мовлення, мовленнєвої культури. Мовленнєва змістова лінія передбачає системну цілеспрямовану роботу над збагаченням активного словника, засвоєнням мовленнєвих жанрів, формуванням навичок ефективної комунікації, набуттям досвіду розв’язання життєвих проблем засобами мови.

Метою вивчення української літератури є: – формування гуманістичного світогляду, долучення їх засобами художньої літератури до загальнолюдських і національних цінностей; – виховання національно свідомих громадян України; – естетичний розвиток, підвищення їх загального культурного рівня та розширення культурно-пізнавальних інтересів; – сприяння всебічному розвитку здобувачів освіти, їх духовному збагаченню, активному становленню й самореалізації в сучасному світі.

Графіки та розклади

Графік ліквідації академічної заборгованості на I семестр  2023-2024 навчальний рік

 Графік консультування викладачів на I семестр  2023-2024 навчальний рік

 Графік проведення відкритих занять на I семестр  2023-2024 навчальний рік

 Графік презентації та консультування щодо вибору освітніх компонентів на  2023-2024 навчальний рік

Translate »